Dobrovolníci
Přidej se do týmu dobrovolníků do Českého domu na EURO 2024 v Hamburku

Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomohou s organizací Českého domu na EURO 2024 v Hamburku. Jestli máš rád sport, práci s lidmi v přátelském kolektivu a je ti více než 18 let, tak neváhej a přidej se k nám!

Co budeš dělat?

Budeš se aktivně podílet na zajištění příprav, průběhu a úklidu Českého domu na EURO 2024 v Hamburku  (dále jen ČDH) v Německém Hamburku v termínu od 19. do 27. června 2024. Hledáme dobrovolníky, kteří s námi mohou být po celou dobu konání.

Co bude tvojí odměnou?

Dostaneš oblečení s motivy Českého domu v Hamburku. Zajištěnou budeš mít stravu, ubytování, dopravu a pitný režim. Budeš se moci zúčastnit jednoho ze dvou našich utkání v rámci EURO 2024. Zažiješ výjimečné slavnostní zahájení a skvělou atmosféru EURO 2024. Tak neváhej a zažij atmosféru EURO 2024 ve společnosti skvělých lidí!

Oblasti, ve kterých budou dobrovolníci pomáhat

Hosté, VIP, info point

Pomoc organizačního charakteru na akreditaci, při zahajovacím ceremoniálu v akreditačním centru a na infostánku. Vhodné pro komunikativní dobrovolníky, kteří mají rádi kontakt s návštěvníky.

Provoz ČDH

Práce v oblasti provozu ČDH zahrnuje branding Českého domu, dopravu, produkci, logistiku, pořadatelskou službu. Dobrovolník bude mít na starosti kontroly vstupu a VIP osob; nakládat, vykládat a stěhovat připravený materiál pro potřeby ČDH; instalovat a deinstalovat branding, který je potřeba, umístit, vyvěsit, připevnit, nalepit a následně uklidit. Úkolem dobrovolníka bude tyto předměty rozmístit dle instrukcí organizátora na daném sportovišti ČDH.

Co musíš udělat aby ses stal dobrovolníkem?

Pošli krátký motivační dopis s fotkou. V rámci tohoto dopisu nám o sobě napiš jaké je tvé jméno, věk, adresa bydliště. Toto zašli na mail martin.vican@travelmakers.cz

Partneři

Kup si voucher
Top